Insurtech Hub Bankasurans Komitesi Nisan Ayı Oturumu
(8 Nisan 2021)

Insurtech Hub tarafından düzenlenen Bankasurans Komitesi Nisan ayı oturumu, 8 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Görüşme sırasında Insurtech Hub Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Acer; “Bu oturumda asıl amacımız bir yıllık planımızın bazını oluşturmak, sektörde neleri başarabileceğimizi belirlemek, başarı kriterlerimizi netleştirmek ve projelerin hayata geçirilmesini tartışmak olacaktır” diyerek, komitenin akışı hakkında bilgiler aktardı.

Görüşme sırasında bankasurans.com.tr portalından bahsedilerek, katılımcılardan beklentiler ve portalde olacak modüller hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Bankasurans adını geliştirmek için yürütülen portal, komite üyeleri ile birlikte gelişip, sektörün nabzını yakından takip edilmesinin sağlanacağı belirtildi.
Görüşmenin sonlarına doğru katılımcıların ortaya çıkarmış oldukları proje önerileri, komite katılımcıları ile tek tek değerlendirildi ve gelecek komite toplantısı için gündem maddeleri konuşuldu.

Insurtech Hub’ın 18 komite üyesinin katılımı ile gerçekleşen Bankasurans Komitesi Nisan ayı toplantısı kapanış konuşması ve iyi temennilerle tamamlandı.

Siz de Insurtech Hub Bankasurans Komitesine katılmak ve bankasurans kanalının gelişimine fayda sağlamak için info@insurtech.org adresinden bilgi alabilirsiniz.

Komiteye Katıl