BANKASURANSPRO NEDİR?

Bir bankanın ihtiyaç duyduğu tüm sigortacılık işlemleri tek bir platformda!

Bankasuranspro, bankanın tüm süreçleri için ana bankacılık sistemine web servisler aracılığı ile full entegre olup bir bankanın ihtiyacı olan tüm sigortacılık işlemlerini merkezi olarak yönetme imkanı sunan dijital Bankasurans platformudur.

Bankasuranspro, bankanın tüm süreçleri için ana bankacılık sistemine web servisler aracılığı ile full entegre olup, sigortacılık süreçlerini kolaylaştırarak, penetrasyonu maksimize eder. Bankanın çalıştığı tüm sigorta şirketlerinin teklif, poliçe, tahsilat süreçlerini karşılaştırmalı olarak tek bir platform üzerinden saniyeler içerisinde tamamlanmasını sağlar. Platform içerisindeki CRM uygulamalarıyla satış kanallarına entegre olup, çapraz satış yapılmasına, kampanya oluşturulmasına olanak sunar. Ayrıca yenilemeleri otomatik olarak platformdan yürüterek, mutabakatları günlük olarak yürütebilirsiniz.

Mevzuata tam uyumlu olan Bankasuranspro platformu ile, tüm sigortacılık süreçlerinde bilgi güvenliği en üst seviyede kontroller ile sağlanmaktadır. Bankalar ve Sigorta şirketleri tarafından, düzenli aralıklarla detaylı şekilde denetlenmiş ve tüm süreçleri ile mevzuata uyguluğu test edilmiştir.

Bankasuranspro ile operasyonel yükü azaltıp, satış odaklı çalışmalar yürütebilir, müşteri memnuniyeti için sayısız fonksiyondan yararlanabilirsiniz.

BANKASURANSPRO FAYDALARI;

Tüm Sigortacılık İşlemleri İçin Tek Bir Platform Sunar

Bankasuranspro, bir bankanın ihtiyaç duyduğu tüm sigortacılık işlemlerini (Teklif, Poliçe, Zeyil, Yenileme, Mutabakat, Kampanya, CRM, Rapor vb.) tek bir platform altında toplayarak kolaylık ve avantaj sağlar.

Yenileme Oranlarınızı Maksimumda Tutun

Poliçelerin bitimine 1 ay kala platformdan gelen otomatik hatırlatmalar ile yenileme kayıplarının önüne geçerek, müşteri devamlılığınızı sağlayabilirsiniz.

Karşılaştırmalı Teklif ile Müşteriye Seçim İmkanı Sunar

Çalıştığınız sigorta şirketinin sunduğu tüm fiyat tekliflerini, size avantajlarını ve komisyon oranları tek bir ekrandan görüntüleyebilir, aralarında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Saniyeler İçerisinde Teklif Al, Zamandan Tasarruf Et

Teklif almak istediğiniz branşta bilgileri girdiğinizde, anında karşılaştırmalı teklif karşınıza gelir. Size uygun teklifi hızlıca satın alabilir, poliçenin hiç beklemeden yürürlüğe girmesini sağlayabilirsiniz.

Bankanın Tüm Kanallarıyla Entegre Olarak Satışı Destekler

Bankasuranspro, ana bankacılık uygulaması, şubeler, web sitesi, internet şubesi, ATM, çağrı merkezi gibi tüm banka kanallarıyla doğrudan entegre olarak, satışı destekler ve müşteri memnuniyetini sağlamaya destek olur.

Operasyonel Yükü Azaltıp, Satışa Odaklanmayı Sağlar

Çalıştığınız tüm sigorta şirketlerinin ürün ve hizmetlerini merkezi şekilde platforma entegre ettiğimiz için, operasyon ekipleriniz her şirket ile ayrı ayrı işlem talebinde bulunmasına gerek kalmaz. Bu şekilde operasyonel yük hafiflemiş olacağından satışa odaklanabilirsiniz.