Insurtech Hub Bankasurans Komitesi Ağustos Ayı Oturumu

Insurtech Hub tarafından düzenlenen Bankasurans Komitesi Ağustos ayı oturumu, 12 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

“Yangın Önleyici İnovatif Teknolojiler” , “Çevre Dostu Bulut Teknolojileri” ve “Insurtech Ödülleri” gibi çarpıcı ve dikkat çekici başlıklar ele alınıp, komite üyeleri tarafınca değerlendirildi.

Komite katılımcıları tarafından;“Felaketlerde Yaşanan Ölüm ya da Maddi Hasar Verileri AFAD’dan Servis ile Alınıp Paylaşılabilir Mi?”, “Kampanya Süreçlerinde Yaşanan Zorluklar ve Çözüm Önerileri” ve “Açık Sigortacılık, Mesafeli Satış ve Diğer Regülasyon Önerileri” komite katılımcıları tarafından ele alınarak, ortak bir değerlendirmeye sunuldu.

Bir sonraki komite görüşmesinde; komitenin gelişimine katkı sağlayacak öneriler, Türkiye’deki Bankasurans alanına yönelik somut bir rapor hazırlama ve bankasurans’ın teknolojik varlığı ve gelişimi üzerine değerlendirmeler yapılmaya devam edilecektir.

Insurtech Hub’ın 10 komite üyesinin katılımı ile gerçekleşen Bankasurans Komitesi Ağustos ayı toplantısı kapanış konuşması ve iyi temennilerle tamamlandı.

Siz de Insurtech Hub Bankasurans Komitesine katılmak ve bankasurans kanalının gelişimine fayda sağlamak için info@insurtech.org adresinden bilgi alabilirsiniz.

Komiteye Katıl