Insurtech Hub Bankasurans Eylül Komitesi

Insurtech Hub tarafından düzenlenen Bankasurans Komitesi Eylül ayı oturumu, 23 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirildi

Mart ayından bu yana yürütülen komite çalıştayların tutanakları esas alınarak oluşturulan “Bankasurans Komitesi Raporu” üyelerimize sunuldu. Komiteyi finalize etmek için tüm tamamlanan, devam eden ve sürdürülecek olan aksiyonlar “Komite Faaliyet Raporu” başlığı altında detaylandırıldı. Devam eden ve sürdürülecek aksiyonların durumu ve zamanı hakkında bilgi verildi.

Türkiye Insurtech Startup Haritasının oluşturulacağı belirtildi ve sigorta sektöründe teknolojinin kullanım alanları analizi akabinde belirlenen kriterler doğrultusunda komite sonunda düzenlenecek olan Insurtech Ödülleri üyelere duyuruldu ve Insurtech Ödül Töreni içerikler sunuldu.

Bankasurans.com.tr web sitesi için içerik üretiminin sürdürülmesi, veri yenileme süreçlerinde doğru yenileme sağlamak amacıyla ürün geliştirmesi oluşturmak, bireysel siber suçlara yönelik faydalı bir ürün çıkarılması ve Komite üyelerine belirli konularda anketler iletilerek, sonuçlar yorumlanarak ihtiyaçların tespit edilmesi ve çözüm üretilmesi adına çalışmalar yürütülmesine karar verildi.

Insurtech Hub’ın 21 komite üyesinin katılımı ile gerçekleşen Bankasurans Komitesi Eylül ayı toplantısı kapanış konuşması ve iyi temennilerle tamamlandı.

Siz de Insurtech Hub Bankasurans Komitesine katılmak ve bankasurans kanalının gelişimine fayda sağlamak için info@insurtech.org adresinden bilgi alabilirsiniz.

Komiteye Katıl