Insurtech Hub Bankasurans Ekim Komitesi

Insurtech Hub tarafından düzenlenen Bankasurans Komitesi Ekim ayı oturumu, 21 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Insurtech Hub ekibinin hazırlamış olduğu “Insurtech Start-up Haritası” üyelere sunuldu akabinde önceden sonuçları duyurulmuş olan envanter çalışması sonuçları ve onların analizi sonucunda planlanan potansiyel projeler ve tanıştırmalardan bahsedildi.

Üyelerimize “Global Bankasurans Ürün & Hizmetleri” hakkında sunum yapıldı ve üyelerimizin fikirleri alındı. Bir sonraki komitede ise “Global Bankasurans Teknolojileri” hakkında sunum yapılacağı duyuruldu.

Insurtech Start-up Haritası detaylandırılarak finalize edilecek ve Kasım ayı komitesinde sunulacağı, paydaşların birbirlerinden beklentileri çalışması için eksik paydaş yorumları alınacak akabinde paydaşların birbirlerinden beklentileri analiz edilerek raporlanacağı belirtildi.
RPA 101 Eğitimi ve Sigortacılıkta Dijital Pazarlamaya Giriş Eğitimi için kayıtlar listelenmesi ve Insurtech Start-up Haritası detaylandırılarak finalize edilerek Kasım ayı komitesinde sunulması kararlaştırıldı.

Ayrıca üyelerimizden gelen talep üzerine robotik süreçler ve çalışan verimliliği için start-up tanıştırmaları organize edileceği belirtildi.

Insurtech Hub’ın 13 komite üyesinin katılımı ile gerçekleşen Bankasurans Komitesi Ekim ayı toplantısı kapanış konuşması ve iyi temennilerle tamamlandı.

Siz de Insurtech Hub Bankasurans Komitesine katılmak ve bankasurans kanalının gelişimine fayda sağlamak için info@insurtech.org adresinden bilgi alabilirsiniz.

Komiteye Katıl