Paylaş

Bereket Emeklilik ‘’Gençliğin Avantajlı Dünyası’’ Mobil Uygulaması İle Sektörde Bir İlke İmza Attı.

Bereket Emeklilik, avantajlarla dolu bir dünyanın kapılarını gençler için araladı. Bereket Emeklilik geliştirdiği yeni projesi ile sektörde bir ilke imza atarak ‘’Gençliğin Avantajlı Dünyası’’ uygulamasını gençlerle buluşturdu. Gençliğin Avantajlı Dünyası (GAD) ile gençler ücretsiz veya indirimli kampanyalardan faydalanıp yıl boyu indirimlerin tadını çıkarırken, bireysel emeklilik planları ile de geleceğini güvence altına alıyor.

19.08.2022
19.08.2022

Gençlerin Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılımlarının teşvik edilmesi, tasarrufların arttırılarak finansal piyasaların derinleşmesi gibi ekonomi vizyonuna önemli katkı sağlamak üzere hayata geçirilen Gençliğin Avantajlı Dünyası mobil uygulaması gençlere; en çok tercih edilen markalardan alışveriş sitelerine, zincir fast food restoranlardan barista kahvelere kadar birçok fırsattan yararlanma imkanını ücretsiz/indirimli sunuyor. Uygulamayla gençler hem eğleniyor hem de eğlenirken bireysel emeklilik planları ile geleceklerine yatırım yapıyor.

Bereket müşterisi olmayanlar da uygulamayı indirip avantajlar dünyasını inceleyebiliyor. Ziyaretçiler uygulamayı tecrübe ederek, Bereket müşterisi olma deneyimini yaşayabiliyor ve uygulama içerisinde yer alan bireysel emeklilik planları ile diledikleri gibi birikim yapabiliyor.

Gençliğin Avantajlı Dünyası İle Gençler Hem Biriktiriyor Hem de Eğleniyor!

Gençliğin Avantajlı Dünyası uygulaması bireysel emeklilik planlarının sunduğu avantajlarla gençlerde harcarken birikim yapma ve sigorta bilincini artırmayı hedefliyor. Bu uygulama ile gençlerin birikim yapmalarını sağlarken, günlük hayatta ihtiyaç duyabilecekleri; sağlıktan hobi kulüplerine, kişisel gelişim kurslarından online diyetisyen hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede ücretsiz veya indirimli birçok fırsatı tek uygulama üzerinden gençlerle buluşturuyor. Gençler, ihtiyaçlarına ve yaşam alışkanlıklarına uygun 40’ı aşkın hizmeti; Eğitimdeyiz Biz, Alışverişteyiz Biz, Sporcuyuz Biz, Sanatseveriz Biz, Yemekteyiz Biz, Sağlıklıyız Biz kategorilerinde indirimli veya ücretsiz olarak bulabiliyor.

Gençliğin Avantajlı Dünyası’nın Kalbi “Buluşma Noktası”

Gençliğin Avantajlı Dünyası’nın kalbi olan ve sigorta sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan “Buluşma Noktası” ise, karşılıksız yardımı esas alarak gençlere en çok tercih edilen markalardan, dijital platformlardan, restoran ve barista kahvelerden ücretsiz yararlanma imkanı sunuyor.

“Gençliğin Avantajlı Dünyası” uygulamasını Google Play ve Apple Store’dan indirebilir, mobil uygulamaya ilişkin detaylara www.gencmobil.com linkinden erişebilir ve @gencligeavantaj instagram hesabını takip ederek güncel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.