Dijital Bankasurans Türkiye & Global 2016 Programı

Dijital Bankasurans Türkiye & Global 2016 zirvesi kapılarını Türkiye’den Dünya’ya açıyor.

Türkiye ve Global bankasurans sektörünün yarınlarını mercek altına almak amacıyla finans sektörünün ihtiyaç duyduğu yazılımları üreten, ülkemizin ve İsviçre’nin bilişim alanındaki saygın markası AcerPro olarak; yoğun ilgi üzerine “Dijital Bankasurans Türkiye & Global 2016 Zirvesi’nin” ikincisini organize ediyoruz.

Bu çerçevede organize edilecek ve T.C. Başbakanlığı, T.C. Ekonomi Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı, İngiltere Konsolosluğu,  TBB, TSB, ülkemizde ve yurt dışında faaliyet gösteren, banka ve sigorta şirketlerinin Başkanları, Genel Müdürleri ile diğer üst düzey temsilcilerinin de dinleyici ve konuşmacı olarak hazır bulunacağı “Dijital Bankasurans Türkiye & Global 2016 Zirvesi”, 4 Ekim 2016 Salı Günü 09:00 – 17:00 saatleri arasında Finansbank Kristal Kule Konferans Salonu, Büyükdere Caddesi No:215 4 Levent/İstanbul adresinde gerçekleşecektir.

Dijital Bankasurans Türkiye & Global 2016 Tanıtım Dosyasını görmek için butona tıklayın.

AcerPro Neden Bu Etkinliği Yapıyor?

AcerPro, 11 yılı aşkın bir süredir, 35 sigorta şirketini 5 bankaya entegre eden ve bankasurans sektörünün Türkiye’de ve dünyada teknoloji lideri olan bir yazılım şirketidir. Bankasurans sektörünü daha da ileri taşımak için yapılacak daha çok şey olduğunun farkına varan AcerPro, bu konuda daha hızlı ve emin adımlarla yol almak amacıyla geçtiğimiz sene Dijital Bankasurans Türkiye konferansını hayata geçirdi. Başbakan Yardımcısı, Ekonomi Bakanlığı, Hazine, TSB, TBB, TSEV, SBM, yurt içi ve yurt dışından Banka ve Sigorta şirketlerinin üst düzey yöneticilerinden davetli ve konuşmacılardan oluşan zirvede, bu sene Hazine’nin dijitale bakışından global ve Dijital Bankasuransa, yeni sigorta ürünlerinden, satış modellerinde oluşan değişikliklere, müşteri istatistiklerinden, modern ve en son teknolojilerin nasıl kullanılacağına dair pek çok konu başlığı konuşulacak.